بهترین وبلاگ آرایشی در ایران

نسل جدید شامپوها از راه رسیدند؛ مدعی و قدرتمند!

نسل نو شامپوها از رویه رسیدند ; مدعا و قدرتمند!دوران ادعاهای دروغین در تبلیغات تولیدها آرایشی و بهداشتی به زودی به پایان میرسد . این ایام دقت به زیبایی ظاهری و آراستگی به یک کدام از جنبه‌های مضاعف کلیدی در سبک معاش اشخاص تبدیل شده‌ است . پیشرفت‌های انجام یافته در تکنولوژی ایجاد تولید ها آرایشی منجر شده‌اند تا بخش اعظمی از اشخاص دارای شهرت بتوانند جوانی و زیبایی را حتی‌د‌ر میانسالی هم تجربه نمایند .

شامپوهای کم آب فارغ از نیاز به آب در اشکال متعدد فوم , اسپری و خمیر , سرم‌های تقویت کننده و محکم کننده پوست صورت و اکثری دیگر از جمله تولیدها نوینی میباشند که‌این ایام مورد دقت بخش اعظمی از مشتریان قرار گرفته‌اند . در واقع آن نوع از زنان و مردانی که تمایلی به عمل‌های جراحی مالامال هزینه نداشته و یا این که تحمل عارضه ها جانبی آن‌ها برایشان خیلی مشقت بار است , امیدوارند تا با استعمال از این محصول ها زیبایی پوست و گیسو خویش را ارتقاء دهند .

مصرف کنندگان اسباب آرایشی و بهداشتی اکنون در‌پی اثربخشی حقیقی و واقعی و تاثیرات پرسرعت و آنی تولید ها , سوای جراحت رساندن به پوست یا این که موی میباشند . شامپوها تحت عنوان محصولاتی فراوان کاربردی در سبد خرید هر زن و مردی قرار می گیرند . معمولا بخش اعظم اشخاص روزمره دست‌کم یک توشه از شامپو برای شستشوی موهای خویش به کار گیری مینمایند . به همین منظور اثربخشی حقیقی و واقعی شامپو در موضوع منزه کنندگی و مراقبت شادابی و لطافت موها زیاد دارای اهمیت است .

نسل جدید شامپوها از راه رسیدند؛ مدعی و قدرتمند!

انتظارات یوزرها از شامپوهای تازه

کافیست نگاهی به تبلیغات شامپوها بیندازید ; ادعاهایی که با چند دفعه استعمال از مال به راحتی می‌توان به صحت آنان تردید کرد! شامپوهایی سرشار از مواد پرخاصیت و ویتامین‌ها با خواص قابل انعطاف کنندگی و تقویت موها که اما در کار تاثیر چندانی ( دست کم به صورت محسوس ) را شاهد نیستیم .

اکنون تعداد معدودی از برندهای آفریننده شامپو در سراسر عالم محصولاتی حقیقتا کارآمد را به بازار عرضه می کنند . مصرف کنندگان اکنون توقع دارا هستند تا شامپوهایی با تاثیر حقیقی و محسوس بر روی ریزش گیسو , شوره راز , تقویت گیسو , شرایط دهی خوبتر و در عین هم اکنون توان کف کنندگی و منزه کنندگی بالا را مورد به کار گیری قرار دهند .

در واقع دیگر زمان تبلیغات دروغین و ادعاهای بی اساس و پایه به اتمام رسیده و گروه تحقیق و بسط بخش اعظمی از برندهای مطرح جهان در تکاپو می باشند تا با به کار گیری فناوری‌‌ها و فرمولاسیون نو محصولاتی کاربردی و موءثر را به بازار عرضه نمایند .
نسل سوم شامپوها

نسل سوم شامپوها یکی دیگر از محصولاتی میباشند که اخیرا رمز و صدای متعددی در عالم به پا کرده‌اند . این شامپوها از ترکیبی فوق‌العاده از مواد موثره و فرمولاسیونی کاربردی منفعت می برند که تمام وظیفه های همگانی یک شامپوی کارآمد را به خیر انجام داده و در عین هم اکنون ویژگی‌های یگانه دیگر مثل خودداری از ریزش موی , قابل انعطاف کنندگی و تقویت موهای رنگ شده و مصدوم را هم ارائه می دهند . . اشخاصی که به صورت پیوس

خرید شامپو استم سل
شامپوهای نسل سوم با فرمولاسیون نو خویش کف کنندگی بیشتر , رطوبت‌رسانی و حفظ بیشتر از اسکالپ ( پوست کف رمز ) , ملایمت به مراتب بیشتر با موها و همینطور تقویت تارهای موی را به همراه می آورند .

یکی‌از نکات با اهمیت و ویژه‌ درخصوص نسل سوم شامپوها عدم استعمال سورفکتانت‌های سولفات در ترکیبات آنهاست . این زمینه به همراه وجود اشکال ویتامین‌ها و روغن‌های ارگانیک سبب شده تا این تولیدها از کمترین میزان خشونت ( تاثیر مخرب بر تارهای گیسو و پوست کف رمز ) برخوردار باشند و در بازه زمان کوتاهی به نرمی , لطافت و خوش حالتی موهای شما هم امداد شایانی نمایند .

ویژگی‌های مخصوص شامپو استم سل

شامپو استم سل یک کدام از نادر شامپوهای فاقد سولفات جانور در بازار کشور ایران است که تمام ویژگی‌های شامپوهای نسل سوم را به همراه داراست . این شامپو ملایمت فوق‌العاده‌ای داشته و به دلیل حذف ترکیبات سولفاته , کمترین میزان آلرژی , خارش و التهاب را به همراه دارااست .

شامپوهای نسل سوم مانند استم سل به طور کامل هوشمند فعالیت کرده و برای به کار گیری بر روی موهای مصدوم , رنگ یا این که دکلره شده دوچندان مطلوب می‌باشند . به لطف عدم وجود مواد محافظ و ترکیبات پارابنی در شامپو استم سل , به کار گیری روزمره از آن در بلند بازه هیچ عوارضی در‌پی نداشته و برخلاف شامپوهای معمولی با تولید ایراد در تعادل هورمونی سبب ریزش موی , التهاب پوست کف رمز و مشکلات جدی‌تری مانند سرطان نخواهد شد .

این شامپو نسل سوم با مهارکننده حاذق آنریم 5 - آلفا - ردوکتاز از تبدیل تستسترون به دی‌هیدروتستسترون یا این که DHT دوری نموده و با طولانی نمودن فاز آناژن در چرخه پرورش موها , فرایند ریزش موی را به صورت کارآمدی در اختیار گرفتن مینماید .

به کارگیری از شامپو استم سل در بازه کوتاهی می تواند سبب ساز ارتقا ضخامت تارهای موی , استحکام موهای کرکی و ضعیف و همینطور بهبود وضعیت پذیری , شادابی و قابلیت و امکان کتف شدن موها شود . فرمولاسیون شامپو Stem Cell سرشار از مواد مفید , پپتایدها و مواد موثره برای تقویت گیسو است و علاوه بر ملایمت فوق‌العاده بالایی که با موها داراست , توان تمیز کنندگی و کف کنندگی زیاد نیکی را هم ارائه میدهد .

در ایجاد شامپو استم سل برخلاف بعضا شامپوهای نسل سوم دیگر , مواد مضری نظیر نمک که غالبا برای ارتقا غلظت شامپو مورد به کار گیری قرار میگیرند , به کار گرفته نشده و به همین بهانه این هیچ آسیبی به ریشه موی و پوست کف راز وارد نخواهد شد . علاوه بر این , شامپو استم سل دارنده خواص قابل انعطاف کنندگی به صورت ذاتی بوده و فاقد هر دسته مواد کاندیشنری یا این که قابل انعطاف کننده شیمیایی ( ترکیبات آنیونیک ) است .

خرید شامپو استم سل

مغازه اینترنتی مو بدن رو یکی‌از نمایندگان فروش شامپو استم سل است که‌این کالا را با ارزش زیاد قابل قبولی عرضه می‌نماید . در گیسو بدن رو میتوانید گونه های شامپو استم سل مشتمل بر شامپو ضد ریزش موی , تقویت کننده موهای مصدوم و رنگ شده را برای موهای کم آب , نرمال و چرب خریداری کنید .

ته از رنگ گیسو به کارگیری می‌نمایند هم برای مراقبت لطافت و شادابی موهای خویش می توانند از شامپوی ترمیم کننده موهای مجروح سود ببرند

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1398/09/17/2155562/%D9%86%D8%B3%D9%84-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%AF%D8%B9%DB%8C-%D9%88-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF

[ بازدید : 103 ]

[ دوشنبه 18 آذر 1398 ] 16:01 ] [ motanro ]

[ ]

خرید اینترنتی عطر مردانه

خرید از طریق اینترنت بو مردانهبرای خرید با اینترنت رایحه مردانه با دقت به توضیحات داده شده , می‌توانید خرید خویش را از دکان اینترنتی موی بدن رو که کارشناس در حوزه آرایشی و بهداشتی و از همگی مهمتر رایحه و ادکلن است , خواهش خویش را ثبت فرمائید . از مهم ترین خصوصیت های خرید از این مغازه , دارا بودن مشورت کردن مجانی در رابطه کلیه تولیدات و پشتیبانی24 ساعته آن است که از طریق های گوناگون می‌توانید با این دکان در تماس باشید و نظرها و نقد ها و چه بسا مشکلات خویش را بیان نمائید . همه تولیدات این مغازه اصل و ارجینال بوده و دارنده ضمانت رجوع اصالت فرآورده است .

قیمت و خرید عطر مردانه اصل

معرفی شایسته ترین بو و ادکلن مردانه از نظر گیسو بدن روهمان طور که در صدر گفته شد , خرید رایحه مردانه کار زیاد سادگی نیست و هرکسی با اعتنا به ماندگاری بو , بها و سازش خویش با آن بو و رنگ شیشه , بو موردنظر خویش را گزینش می نماید . موی بدن رو , تنی چند از عطرهای پرفروش و دیدنی خویش را برای دوست داران بو مردانه معرفی می‌نماید که به شرح پایین است :

رایحه مردانه لالیکRené Jules Lalique موسس مارک لالیک درفرانسه است که وی یک طراح شیشه و بلوربوده است . لالیک در سال 1908 به ایجاد بو مردانه و پباده سازی شیشه های مخصوص خویش پرداخت . این پباده سازی ها به طوری بوده است که فعلا به یکی پرفروش ترین عطرها در دنیا به اکانت میاید .

ادکلن مردانه جگوارمارک جگوار برای اولین دفعه بوسیله Sir William Lyonsدر سال 1922 تاسیس شد . این مارک دارنده حکم سلطنتی از ملکه الیزابت دوم است . این مارک , بعداز تبدیل شدن به یک مارک جهانی , تولید ها دیگری زیرا رایحه مردانه جگوار را در ابتدا کار خویش قرار اعطا کرد .

عطرهای مردانه برند ژوزفمارک برند ژوزف یکی شایسته ترین و پرفروش ترین عطرهایی است که ساخت آن به سال 2015 بر می گردد . موسس رایحه مردانه برند ژوزف ابتدا با ایجاد کفش های راحتی به آوازه رسید و آن‌گاه مبادرت به ایجاد بو نمود . از شایسته ترین عطرهای مردانه برند ژوزف می شود به رایحه مردانه برند جوزف ماین و برند جوزف ماین پورهوم اشاره نمود .

https://mootanroo.com/products/category/condoms-2730

https://mootanroo.com/products/tag/anniversary-4131

https://mootanroo.com/products/category/perfume-men-2511

[ بازدید : 85 ]

[ يکشنبه 17 آذر 1398 ] 15:32 ] [ motanro ]

[ ]

ارزش و خرید بو مردانه اصل

شاید یکی‌از مطرح ترین گرفتاری ها و مشکلات برای مردان شیک پوش یا این که خانم های خوش سلیقه که در پی خرید بو مردانه دیدنی می باشند , تعیین رایحه و ادکلن مردانه باشد . خیلی از آقایان , دوست دارا‌هستند که ظاهری تر و تمیز و بویی خوش داشته باشند و در همگی جا خوش بدرخشند . ولی خانم هایی نیز می باشند که رغبت دارا هستند با خرید رایحه مردانه به مرد خویش , ابراز عشق و علاقه کنند .

خصوصیت های ادکلن و بو مردانهدر حالتی که اعتنا کرده باشید , اکثری از بو های مردانه , وحشیانه , سنگین وزن , تلخ و دارنده بویی تند می‌باشند که برای عطرهای زنانه تماما برعکس آن موجود هست . علت داشتن چنین بو ای وحشتناک , احتمال دارد به خاطر مقاوم بودن و دشوار بودن یک مرد در جامعه است که سبب شده , با زدن چنین عطری , توان و حضور خویش را در جامعه برجسته خیس کند . ما درحالت کلی 4 دسته بو داریم که به تعریف آنان میپردازیم :

رایحه ها یا این که پرفیوم ها , از بادوام ترین و شایسته ترین جور از عطر ها میباشند که دارنده ۲۲ درصد اسانس روغنی را به خویش اختصاص می دهند و عموما از گرانترین ها در حوزه بو و ادکلن به اکانت می‌آیند .
ادو پرفیوم ها پس از پرفیوم ها , دارنده ۱۵ الی ۲۲ درصد روغن معطر بوده و دارنده ماندگاری طولانی هم می‌باشند .
ادو تویلت ها گونه دیگری از بو ها میباشند که دارنده ۸ تا ۱۵ درصد اسانس روغنی میباشند .
ادکلن ها عموما برای آقایان مصرف شده و نزدیک به ۴ درصد روغن هم میباشند
خرید عطر مردانه

نکات خیلی اساسی در تعیین ادکلن های مردانهممکن است برای شما باورکردنی نباشد که به هنگام خرید بو مردانه , خیر فقط می بایست به بو آن اعتنا داشت , بلکه هر شیشه و بسته بندی نیز برای خویش دارنده یک ارزشی هستند که درپی آنان را توضیح میدهیم .

رنگ آبی‌رنگ : کسانی که تصمیم به خرید شیشه های آبی‌رنگ دارا‌هستند , اشخاصی میباشند که اخیرا و خنک بودن بو عشق متعددی داشته و دوست دارا‌هستند نظیر اب و دریا , گهگاه آهسته و گهگاه غران باشند .

رنگ طلایی : آقایانی که دارنده ذائقه بویایی غریب و دارنده غلظت میباشند , از بو طلایی رنگ به کارگیری کرده که , عموما این رنگ برای ضیافت ها و مجالس مختص مورد به کارگیری قرار میگیرد .

زرد رنگ : آقایانی که زرد را برای خویش تعیین می نمایند , شیدا فصل‌تابستان و گرمای آن می‌باشند و با گزینش این رنگ , مدام خنده رو و لبریز انرژی و آتشی مثل فصل‌تابستان میباشند .

رنگ سبز : اشخاصی که رنگ سبز را برای خویش گزینش می نمایند , اشخاصی میباشند که شیدا درختان بوده و با گیاهان و طبیعت هم همراه می‌باشند .

رنگ سیاه : آقایانی که بوی تند و تلخ را دوست دارا هستند , عموما از رنگ سیاه به کارگیری می نمایند و این اشخاص عموما مغرور و دارنده خود‌با‌وری بالایی می‌باشند .

رنگ قرمز‌رنگ : برای اشخاصی مطلوب است که علاوه بر تندی , عشق و علاقه متعددی به بشاش و سرزنده بودن هم دارا‌هستند

[ بازدید : 419 ]

[ يکشنبه 17 آذر 1398 ] 15:18 ] [ motanro ]

[ ]

اصول به کار گیری از کاندوم

از حیث این که چه مقدار از کاندوم مصرف شود به طور معمول همگی از گونه های میانگین و معمولی کاندوم استعمال می کنند اما این مورد در کشورهای دیگر به دلیل تمدن بالای مصرف تفاوت می کند ومصرف کنندگان ترجیح میدهند از مقدار های متناسبتری از کاندوم استعمال نمایند . اکثر وقت ها کاندومها به صورت معطر عرضه میشود بطوری که در غیر اینصورت منجر دلزدگی مصرف کنندگان می گردد . برای خرید کاندوم به مو تن رو مراجعه کنید.

ولی خواسته از دلزدگی این می‌باشد که زیرا برخی از زوجین تصمیم به سکس دهانی میگیرند ممکن است بوی نامطبوع کاندوم اثر نامطلوبی در پروسه انها داشته باشد… یک کدام از نکات در مراقبت کاندوم این می باشد که کارایی نمایید کاندوم را مدام در یک جای معین و مشخص و معلوم و ضمنا قابل دسترس محافظت فرمایید .

همینطور کاندوم را می بایست در محلی بدور از حرارت , فشار , نور و روشنایی آفتاب و رطوبت همیشگی حفظ کرد چرا‌که در غیر اینصورت نمی‌توان به آن اطمینان کرد به عنوان مثال کیف پول جیبی شما که هر روز متحمل فشار است جای قابل قبولی برای محافظت کاندوم نیست . یکی‌از مزایای حساس کاندوم خودداری از حاملگی است با اینحال کاندوم علاوه بر پیشگیری از حاملگی , از بیماریهای مقاربتی هم پیشگیری می کند و با کاهش خطر انتقال بیماریهای مقاربتی از نازایی و خطر ابتلا به بیماری سرطان دهانه رحم را هم در خانمها کاهش می‌دهد . برای خرید کادو سالگرد ازدواج برای مرد فروشگاه مو تن رو پیشنهاد خوبی است.

گهگاه به مواقعی برخورد می‌کنیم که خانمها به منی شوهرشان آلرژی دارا‌هستند , در صورت آلرژی خانمها به منی شوهر به کارگیری از کاندوم موثر است . به کار گیری از کاندوم در مردانی که انزال زودرس دارا‌هستند اثر گذار بوده است و منجر تاخیر انزال و در فیض نگهداری کبر و غرور میشود . به کار گیری از کاندوم روشی ارزان بوده و استعمال فردی از آن هم راحت است و احتیاج به ارشادوراهنمایی متعددی ندارد . بعلاوه هرگاه حتمی باشد میتوان همراه بقیه روشهای دیگر خودداری , بهره برد , نظیر تعدادی ماه نخستین وازکتومی . برای تهیه کادو روز زن به مو تن رو مراجعه کنید.

پس از جدا مصرف کاندوم هم میتوان حاملگی را تولید نمود و به این ترتیب مسافت دلخواه سنی را در میان فرزندان ساخت نمود . هر کاندوم برای یکبار مصرف است و گذشته از مصرف واجب است به مورخ انقضای کاندوم اعتنا نمود و در شرایطی که از مورخ آن قبلی است , از مصرف آن جدا دوری کرد . برای قابل انعطاف کردن و لغزنده کردن کاندوم میتوان از ژلهای منحصربه‌فرد اینکار و لیزکننده‌ها ( لوبریکیشن‌ها ) که مواد کلیدی آن‌ها آب است بهره مند شد و از چرب کردن کاندوم جدا پرهیز کرد که هر دسته چربی ( وازلین , روغن و … ) سبب فساد کاندوم میشود . این مدل ژلها را میتوان از داروخانه‌ها تهیه و تنظیم کرد .

تماس کاندوم با اشیا پیروز هنگام استعمال از آن مانند ناخن بلند و انگشتر ممکن است منجر پارگی کاندوم شود , به کارگیری از کاندوم با اعتنا به ارزان بودن و به کار گیری سهل آن علیه ابتلا به گونه های بیماریهای مقاربتی و ایدز که به صورت مختصر در رابطه آن ها توضیح داده خواهد شد , امری عقلانی است , به دلیل آن که ابتلا به آنان هزینه‌های درمانی سنگین وزن و خلاهای خل وچل اکثری را پی‌آمد خواهد داشت .

گهگاه به جهت رنگی بودن کاندوم چنین به نظر می رسد که ضخامت کاندوم بیشتر یا این که کمتر از حد معمول است در حالیکه رنگ تند کاندوم چنین تصوری را می‌دهد

[ بازدید : 124 ]

[ دوشنبه 11 آذر 1398 ] 15:17 ] [ motanro ]

[ ]

اطلاعاتی در رابطه کاندوم های مردانه

حقایقی در رابطه کاندوم های مردانه
راههای متفاوتی برای پیشگیری از بارداری موجود است , برخی از اشکال این راهها از خیر فقط از بارداری پیشگیری می نمایند , بلکه جلوی ابتلا به بیماری های مقاربتی را هم می‌گیرند . کاندوم یک کدام از اشکال راههای پیشگیری از بارداری است که خیر فقط از بارداری پیشگیری می‌کند بلکه قادر است جلوی ابتلای شخص به بیماری های مقاربتی همچون ایدز , هپاتیت , زگیل تناسلی , تبخال تناسلی و … را بگیرد . کاندوم ها در دونوع با اهمیت کاندوم های زنانه و کاندوم های مردانه مو جود میباشند . پیرو به بررسی حقایقی در رابطه کاندوم های زنانه و مردانه می‌پردازیم . برای خرید شامپو استم سل از موتن رو کلیک بفرمایید.


اطلاعاتی در رابطه کاندوم های مردانه
1 ) کاندوم مردانه چیست؟
کاندوم مردانه پلاستیکی نخ نما و پوشاننده است که برروی آلت جنسی مردانه در وضعیت نعوظ کشیده می شود . کاندوم مردانه روی آلت جنسی مردان کشیده شده و از ورود منی ( مایعی که دربردارنده اسپرم است ) به تن خانم ها پرهیز می کند .


2 ) کاندوم مردانه از چه چیزی ساخته می شود؟
بخش اعظم کاندوم ها از پلاستیک خاصی که لاتکس اسم داراست , ساخته می‌شوند . کاندوم های لاتکسی , موثرترین کاندوم ها در پیشگیری از بیماری های مقاربتی میباشند . به تازگی کاندوم های تشکیل شده از پلی اورتان هم ایجاد می گردند . این کاندوم ها از کاندوم های لاتکسی گران خیس بوده و به نظر می رسد راحت خیس پاره میشوند . این جور کاندوم ها عموما بوسیله اشخاص حیاتی به کاندوم های لاتکسی به کار گیری می گردند .


3 ) چه انواعی از کاندوم های لاتکسی جان دار است؟
کاندوم ها در تمامی انواع , مقدار ها و مواد ساخته می شود . در‌پی یک‌سری مشخصه یگانه هنگام خرید کاندوم ذکر می شود :
مقدار - مقدار استاندارد , نسبتاً برای بیشتر مردان مطلوب است . کاندوم ها در سایزهای بزرگتر و کوچک خیس هم جانور میباشند .
صورت - برخی از کاندوم ها می‌باشند که چیزی پستانک مثل برفراز خویش داشته که برای نگه داری مایعات در آن به کار گیری می شود . بقیه کاندوم ها تهی گردشده دارا‌هستند . برای هدیه سالگرد ازدواج خرید کاندوم خوب است !!!!!!!!!!


ضخامت - کاندوم های زیاد سفت جانور میباشند . این کاندوم ها سفت خیس بوده و برای افرادیکه نقص‌ پاره شدن کاندوم دارا هستند , مطلوب می باشند . کاندوم های فراوان نخ نما هم جان دار میباشند , ولی بدلیل احتمال پارگی پیشنهاد نمی‌شوند .


کاندوم های روغنی - این کاندوم ها روغن کاری شده و عموما روغن ها دربردارنده موادی برای کشتن اسپرم هست .
کاندوم های مزه دار - این کاندوم ها برای ارتباط جنسی دهانی بوده و روغن کاری شده نیستند .
کاندوم های رنگی - کاندوم های مردانه در رنگ های متفاوتی جانور می‌باشند , این کاندوم ها تفاوتی باهم نداشته و رنگ آن ها منجر خوب تر و یا این که بدتر بودن آنان نمی‌شود .


4 ) چه چیزی سبب پاره شدن کاندوم مردانه می شود؟
خرید کاندوم تاریخ گذشته - برروی کاندوم های مردانه تازه تاریخی وجودداشته که بعداز گذشتن از آن مورخ نباید از آن به کار گرفت .
محافظت نا مناسب - گرما سبب زخم دیدن کاندوم های لاتکسی می شود , پس آن‌ها را در مکان های گرم همچون کیف پول و یا این که داشبورد خودرو نباید نگه داشت .


منبع : خرید هدیه روز مادر

[ بازدید : 112 ]

[ دوشنبه 11 آذر 1398 ] 15:00 ] [ motanro ]

[ ]

8 ایده دیدنی برای کادو سالگرد تزویج برای زنم

معاش مشترك , شیرینی ها و تلخی های مختص خودش را دارااست . علاقه و درك متقابل , معاش را برای زوجین خوشگل می كند و منجر می شود كه آنان از بودن در كنار نیز لذت ببرند و چه عالی است كه در‌این فی مابین هر یك از آن ها عملکرد كنند لحظات یاد انگیزی را برای طرف مقابل بیافرینند . هدیه سالگرد ازدواج را می توان یكی از شایسته ترین زمان ها تلقی كرد .


آیا قصد دارید برای اولی سالگرد تزویج , یک چیز دوست‌داشتنی برای همسر خویش به دست آورید ؟ زیرا این یک سنت است , در اینجا ۸ ایده کادو عروسی موجود است . و ما در‌این مقاله شایسته ترین و دیدنی ترین نظرات را برای کادو سالگرد وصلت به شما می‌گوییم .

ورقه پاره :

چقدر دیدنی است ؟ این یک ورژن عروسکی کاغذی از شما و سهم دار معاش شما , در یک قاب , به علاوه هر دوربینی است که ممکن است داشته باشید . شما می توانید آن ها را در یک قاب قرار دهید , یا این که در یک قاب جلو گشوده که در آن می توانید اعضای خویش را هر چه که حتمی است جنبش دهید !

یک باکس آهنگ نواری :

اما , این بایستی ( آهنگ شما ( باشد ! چه اولی آهنگ رقص شما , آهنگ جور شما یا این که چیز دیگری از معنی برای هر دوی شما باشد , این کادو مطمئنا ً به سهیم معاش شما تاثیر خواهد گذاشت .

گل‌های کاغذی :

در‌صورتی‌که در پی چیزی دکوری برای منزل خویش می باشید , گل‌های کاغذی نیز تحت عنوان یک هنر دیواری و نیز در یک خوشه در گلدان و هم برای یک اثر طولانی‌مدت کار مینمایند . کادور روز مادر را از مو تن رو تهیه کنید.

یک بسته کارت مورخ :

هدیه‌ای که حداقل 1سال زمان خواهد برد ! در اینجا ۶۰ کارت مورخ غیروابسته برای استعمال هفتگی یا این که ماهانه موجود است , بسته به‌این این‌که معاش سرتان به چه چیزی اذن میدهد , که حقیقتا ً برای هر دوی شما یک کادو است .

کنسرت یا این که بلیط‌های نمایش :

هیچ وقت فراموش نکنید که بلیط‌ها را هم اکانت نمایید … در شرایطی که دارایی داشته باشید , بلیط هواپیمایی هم کار می کنند , البته بلیط برای کنسرت , فستیوال یا این که نمایش مدام غالب میباشند .

قسم عروسی :

آیا می‌دانستید که میتوانید با عهدوپیمان یا این که غزل خویش به آهنگ مد نظر خویش روی آن ها عادت نمائید ؟ خوب است در صورتی‌که همسر شما بتواند یک خرقه قتل کننده را تحمل نماید .

روز‌نگار برای فضای محل کار آنان :

درصورتی که همسر شما از خانه یا این که در فضای دفتر می‌نماید , یک روز‌نگار قشنگ به شما امداد می‌نماید که آنها‌را نظم دهی نمایید .

در صورتیکه شما به طور کامل ً در تراز سالگرد تزویج طومار نیستید , نگاهی به هدایای عروس و داماد ببرید تا به نیز بدهید , که برای هر وقتی خوب است , ولی به ویژه در طول روز عروسی تان . برای خرید کاندوم از فروشگاه اینترنتی مو تن رو کلیک کنید.

[ بازدید : 88 ]

[ يکشنبه 10 آذر 1398 ] 15:06 ] [ motanro ]

[ ]

ایده دیدنی برای خرید هدیه سالگرد تزویج

هدیه سالگرد ازدواج چه چیزی می تواند باشد؟ چه طور یگانه ترین کادو را طی روز سالگرد ازدواجمان به همسرمان کادو بدهیم؟ این سوال های دقیقا سوالاتی هست که ممکن است برای هریک از شما دوستان عزیز پیش بی آید و ما قصد داریم تا در‌این مقاله به همگی سوال ها شما در مورد خرید هدیه سالگرد وصلت جواب دهیم . با کادو آنلاین یادمه همراه باشید .

کادو یگانه سالگرد تزویج


تزویج دقیقا یکی‌از شایسته ترین اتفاقات معاش هر انسانی می باشد که هیچوقت از ذهنش منزه نمیشود . وصلت یک لینک و پیوند قلبی دربین دو بشر است . کلیه اشخاص سالانه روز سالگرد ازدواجشان را پای کوبی میگیرند , روز جاری قصد داریم تا به شما بیان‌کنم که چه کادو ایی تحت عنوان هدیه سالگرد وصلت برای همسر خویش تنظیم کند تا همسرتان سورپرایز شود . پس تا انتهای این مقاله با یادمه همراه باشید .

کادوی سالگرد وصلتدر هر مناسبت دیگری شما می توانستید با دادن یک شاخه گل و یا این که یک شام منحصربه‌فرد دو نفره شم خویش را به سهیم زندگیان منتقل کند , البته سالگرد تزویج یک کدام از مهم‌ترین مناسبت های هر فردی در معاش اس میباشد که دوست داراست هر سال این روز را مختص خیس و رویایی خیس جشن و پایکوبی بگیرد . کادو روز زن یا کادو روز مادر تزویج پاره ای با بقیه کادو ها فرق داراست . خوبتر است در‌این روز یک کادو ارزنده برای همسر خویش تهیه و تنظیم کند و در کنار یک شام ویژه و یک شاخ گل کادو را به همسرتان نثار کند .
کادو خیره کننده سالگرد وصلتممکن است شما زمان یه خرده برای تهیه و تنظیم یک کادو اص و خیره کننده برای سالگرد ازدواجتان داشته باشید و ندانید که دقیقا کادو مطلوب سالگرد وصلت چه می‌باشد و نتوانید تشخیص دهید که شایسته ترین کادو سالگرد وصلت چه چیزی است و چه‌طور م یتوانید آن را تهیه و تنظیم کند . هیچ جای نگرانی نیست . به‌دنبال به شما دوستان عزیز هدایای مطلوب سالگرد تزویج را می‌گویم .

۲ - لامپ خواب محرمانههدیه سالگرد تزویج می بایست زیاد مختص خیس و متعدد خیس باشد و ولی فراوان عاشقانه . چنانچه شما جز اشخاصی میباشید که از لامپ خواب در اتاقتان به کارگیری میکنید به شما سفارش می‌کنم حتما از این داستان برای کادو دادن درطول روز سالگرد ازدواجتان استعمال کند . این لامپ خواب , به جور ایی پباده سازی و تاسیس شده است که شما می توایند یک عکس دو نفره خویش را در‌این لامپ خواب قراردهید و زمانی که در شب و در ظلمت لامپ خواب را روشن می‌کنید یک تصویر زیابی دو نفره از خویش و همسر خویش را در نمای بزرگ در اتاق خویش بازدید کند . برای خرید کاندوم به سایت مو تن رو مراجعه کنید.

3 - عروسک های دیدنییک کادو فانتزی ولی با معنا نیز قادر است جز هدیه سالگرد وصلت باشد . به صورت نمونه شما می‌توانید از عروسک های مشابه به فرشته به کارگیری کند . فرشته هایی که علامت الهه عشق و علاقه می باشند شایسته ترین کادو سالگرد تزویج است . همینطور می‌توانید در کنار این مجسمه ها از مجسمه و عروسک هایی که مشابه فرشته می باشند ولی به فرشته شغل ها پر اسم و رسم می باشند هم تهیه و تنظیم کند .

[ بازدید : 80 ]

[ يکشنبه 10 آذر 1398 ] 14:51 ] [ motanro ]

[ ]

بها و خرید شامپو استم سل | Hair Loss Therapy


شامپو استم سل در تیم شامپوهای تقویت کننده و ضد ریزش گیسو قرار گرفته است . باکیفیت و قیمت ارزان آن , این شامپو را به محبوبیت رسانده است . اشخاص متعددی این شامپو را می‌شناسند و هر شخص با خرید یک توشه و استعمال از آن , نتوانسته شامپویی خوبتر از آن را جایگزین نماید .

خرید از اینترنت شامپو استم سل

بها شامپو ضد ریزش استم سل stem cell
این شامپو علیرغم بها دوچندان قابل قبولی که دارااست , چه برای موهای دکلره و رنگ شده و چه موهای سوای رنگ , مزایای بخش اعظمی را به شما ارائه خواهد اعطا کرد . استعمال از شامپو استم سل بعداز مدتی لطافت و درخشندگی موهای شما‌را ارتقاء داده و برای استعمال بعد از کراتینه , دکلره یا این که رنگ گیسو فوق‌العاده مطلوب است . این شامپو چه بسا استمرار رنگ موی را هم ارتقا میدهد . بها شامپو استم سل Hair Loss Therapy در موی بدن رو دوچندان مطلوب بوده و در صورت خرید توصیه خویش را در کمترین زمان ممکن اخذ خواهید نمود .

خرید شامپو Stem Cell Hair Loss Therapy
در صورتی چار ریزش موی می‌باشید و به لطافت و شادابی موهای خویش اهمیت متعددی می‌دهید , خوب تر است حتما از یک شامپوی مطلوب به کارگیری نمائید . شامپو ضد ریزش استم سل فاقد سولفات و پارابن بوده و با مهار آنزیم 5 - آلفا - ردوکتاز به ویژه در آقایان , ریزش موها را تا حد محسوسی کاهش می دهد . با خرید شامپو استم سل به راحتی پیشنهاد خویش را اخذ نموده و مبلغ را درب خانه پرداخت فرمائید .

استم سل stem cell : محصولی معضل برانگیز
شامپوهای دوچندان کارکشته در بازار موجودند , البته پشت پرده این شامپوها را همگی نمی‌دانند . هر شامپو علاوه بر پاک کردن موها و پوست کف راز کمی نیز به تن شما زخم می رساند . تن ما از سلول‌هایی ساخته شده شده‌است , مثل چربی‌ها و پروتئین‌ها و نظایر آن , که شباهت متعددی با چربی‌هایی دارا هستند که از محیط تحت عنوان چرک الود و کثیفی روی موهای ما ‌می‌نشیند . هر شامپو زمانی به پاک کردن موهای ما می پردازد , کمی نیز از تن مارا تمیز می‌نماید . موهای ما با به کار گیری مداوم از شامپوها نازک‌تر و پوست ما حساس‌تر و آسیب‌پذیرتر می گردد . آیا راه‌حل این است که شامپو را کنار بگذاریم؟

این جواب نیکی بدین سؤال نیست . ما بایستی در‌پی شامپویی باشیم که دستکم زخم را به موها و پوست ما بزند . برای همین نیز موی بدن رو بین اشکال و اقسام شامپوهای مو جود در جمهوری اسلامی ایران , از جمله اهل ایران و فرنگی پژوهش ها زیاد گسترده‌ای را انجام بخشید تا دریابد کدام شامپو کم‌ترین تخریب را برای پوست به همراه دارااست . برای خرید شامپو استم سل Hair Loss Therapy میتوانید با مراجعه به مغازه اینترنتی موی بدن رو و ثبت توصیه خویش , آن را درب خانه یا این که محل کارتان تحویل بگیرید .

خرید شامپو استم سل , Hair Loss Therapy

سود این پژوهش ها دوچندان اعجاب‌آور بود , چون مارک خاصی از شامپوهای اهل ایران , با اسم استم سل , شامپوهایی ساخت نموده است که ده‌ها توشه از شامپو طفل کم‌تر پوست و گیسو را تخریب

[ بازدید : 89 ]

[ دوشنبه 4 آذر 1398 ] 14:40 ] [ motanro ]

[ ]

شامپو مخصوص موهای رنگ شده استم سل

شامپو منحصر موهای رنگ شده استم سل
Stem Cell Color Therapy Shampoo

شامپو استم‌سل موهای شما‌را در قبال اشعه UV به طور کامل نگهداری می‌نماید . این اشعه یا این که اشعه ماوراء بنفش خورشید رنگ موهارا با گاز از دربین میبرد و موهایی که فارغ از حافظ در قبال آفتاب قرار میگیرند , با گاز رنگ خویش را از دست میدهند . ولی شامپو موهای رنگ‌شده استم‌سل علاوه بر حفاظت از گیسو در برای اشعه UV , به موهایی که به باعث رنگ و دکلره مجروح است هم به نیکی آب‌رسانی مینماید و پوست راز و موهایی که کم آب شده‌اند را با عصاره‌های گیاهی زیاد موثر خویش تغیه می نماید . این را به یاد داشه باشید که موها پس از رنگ گشودن به وسیله اکسیدان , به طور کامل مستعد اخذ گونه های مواد رطوبت‌رسان و کراتینه میباشند و شامپو موهای رنگ‌شده استم‌سل تخت‌گاز قادر است اشکال مواد رطوبت‌رسان را به موهای شما برساند .

قیمت شامپو استم‌سل از عصاره‌های گیاهی دوچندان بی‌ضرر , به جای مواد شیمیایی , به کارگیری مینماید . عصاره‌های گیاهی که به‌تدریج می‌توان در بزرگ‌ترین برندهای شامپوهای فرنگی پیدا کرد .

بعضا از این عصاره‌های ارگانیک جان دار در‌این کالا عبارت‌اند از :

✓ روغن گل گاوزبان

✓ روغن گل مدام فصل بهار یا این که کالاندولا

✓ عصاره گیاه آلوئه‌ورا

✓ روغن‌های ارگانیک امگا 3 و امگا 6

✓ روغن آووکادو

✓ عصاره بابونه

✓ عصاره اپونتیا

✓ پروویتامین B5

✓ پروتئین هیدرولیزشده صیفیجات

شیوه به کارگیری :

بعد از گذشت 2 روز از رنگ آمیزی موهای خویش از شامپو موهای رنگ‌شده استم‌سل به کارگیری نمائید . در حین این دو روز در صورت نیاز یک ماسک گیسو منحصر موهای رنگ‌شده تنظیم نمایید و صرفا موها را با آن بشویید . به دلیل عدم خشونت و دوچندان کم‌زیانی شامپو موهای رنگ‌شده استم‌سل میتوانید هر روز از این کالا به کار گیری نمائید . در خزینه پس از مرطوب کردن موها کمی از شامپو را با آب ترکیب نمائید و به تمام موهای خویش بمالید . یک دقیقه شامپو را روی راز ماساژ دهید و آن‌گاه حدود 3 دقیقه موها را تحت کف شامپو نگه دارید و بعد از آن با آب ولرم رو به خنکی موها را آب بکشید .

تأثیر استعمال :

با به کار گیری از شامپو موهای رنگ‌شده استم‌سل رنگ موهای شما برای زمان زیاد طولانی‌تری واضح و قشنگ و براق باقی می ماند و با استعمال از این شامپو شما می توانید از رنگ حقیقی انجام‌شده بر روی موهای خویش دوران زیاد طولانی‌تری لذت ببرید این شامپو هیچ‌گونه دلایل جانبی برای پوست رمز و موهای شما ندارد و کم‌ترین جراحت را به موهای شما وارد میکند و ملایم‌ترین شامپوی جانور در بازار کشور ایران است .

[ بازدید : 91 ]

[ دوشنبه 4 آذر 1398 ] 14:26 ] [ motanro ]

[ ]

شامپوهای استم سل


مواد زیان آور جانور در شامپوهاي معمولي سورفكتنت هاي آنيونيك سولفاته و سولفونه اتوكسيله میباشند . اين تركيبات عامل ها پاك كننده و كف زا میباشند , از روغن نارگيل مشتق مي شوند . سورفكتنت هاي سولفاته بخشی از مواد پاك كننده ارزان قيمت بوده و خاصيت كف زايي زيادي دارا‌هستند به همين دليل اين مواد مصرف گستردهاي در توليد پاك كننده هاي صنعتي مثل شويندههاي اتومبيل , كارواشها و همچنين مايع ظرفشويي و غيره دارا هستند . مضرات مصرف سورفكتنت هاي سولفاته در شامپوها بيشمار است .

سورفكتنت هاي سولفاته از طريق تشكيل پل شيميايي بين واحدهاي محلول در چربي و محلول در آب موجب تخريب ساختار شيميايي پروتئينها در سلول شده و سبب كاهش يا از بين رفتن خاصيت ترميم كنندگي سلولها مي شود . لذا سلول براي بازسازي آن انرژي زيادي نياز خواهد داشت . از ديگر عارضه ها جانبي تخريب ساختار پروتئينها مي توان به شكنندگي و وزشدگي موها , ‌التهاب در دید ها و پوست راز اشاره كرد . رخنه اين مواد به فوليكول گیسو و تغييرات پروتئيني آن , آسيب جدي به فوليكول يا پياز گیسو وارد كرده و موجب ريزش موی مي گردد .

پتانسيل اين مواد براي از بين بردن عملكرد سلولهاي ارائه كننده آنتي ژن اپيدرمي منجر افزايش احتمال به تومور ميشود زيرا مشکل در عملكرد سلولهاي ارائه كننده آنتي ژن براي جواب سيستم ايمني بي نهايت زیان آور است . اين سورفكتنت ها با رخنه به اپيتليوم پروتئينها را تخريب كرده و منجر افزايش احتمال ابتلا به سرطان مي گردد .


مقايسه مواد اوليه پايه ساخت شامپو هاي STEM CELL با ديگر شامپوها


تیم تخصصي شامپو STEM CELL پس از تحقيقات تئوريك دوچندان و شناسايي و حذف مواد اوليه زيان توشه و آسيب رسان كه در ساخت شامپوهاي امروزي بكار ميرود , براي اولين توشه در دنيا غالب به ارائه فرمولي مختص از شامپوهاي نسل سوم شامپو شده‌است .


در زمینه ی مواد اوليه آسيب رسان كه در پايه ساخت شامپوهاي امروزي بكار ميرود در نصیب پیشین توضيحات مختصري ارائه گرديد همچنين به تعدادي از مضرات آنان نيز اشاره گرديد . شامپو استم سل نويد بخش توليد شامپوهاي بي ضرروزیان , با كيفيت عالي است و براي افرادي كه به زيبايي و سلامتي خویش هم زمان اهميت ميدهند , فرموله شده‌است .


شامپوهاي تخصصي STEM CELL فاقد سورفكتنت هاي سولفاته , سورفكتنت هاي آنيونيك , و كاتيونيك , تركيبات پارابني و آمين ها و ديگر مواد آسيب رسان مي باشد . تكنولوژي و فرمول اختصاصی اين شامپوها بر مبناي مواد پاك كننده مشتق شده از مواد طبيعي بوده و از مواد شيميايي زيان آور در فرمول آن‌ها استعمال نشده است بنابراين پوست رمز در قبال هر مدل حساسيت , ‌التهاب و خارش حفظ مي شود . در نهايت اينكه سالم و كارايي فوليكول هاي گیسو نيز مراقبت شده و ريزش غير طبيعي موی متوقف خواهد شد .

https://mootanroo.com/products/brand/stem-cell-2268

[ بازدید : 95 ]

[ دوشنبه 4 آذر 1398 ] 14:08 ] [ motanro ]

[ ]

#adar{top:0px;text-align:right;right:0;padding: 0 0 1px 0;width:100%;background:#808080;border-bottom:1px solid #333;direction: rtl;position:absolute;z-index:9999} .aramblogads a, .aramblogads a:visited {color: #CCC;text-decoration: none;font-size: 10px;font-family: Tahoma;margin: 0px 2px;padding: 0px 5px;line-height: 20px;} .aramblogads a:hover {color:#fff;text-decoration: none;}